> Ponude
JAVNI POZIV ZA ORGANIZACIJU IZVANUČIONIČKE NASTAVE

Odluka o izboru agencije za organizaciju i provedbu višednevne terenske nastave 8. razreda

Autor: Itija Miter, 27. 5. 2022.

Na zajedničkom roditeljskom sastanku 8.abc razreda održanom 26. svibnja 2022. u 19:00 sati u prostoru Škole roditeljima je predstavljena ponuda agencije koja zadovoljava uvjete tražene u javnoj ponudi škole - Travel agency Eklata d.o.o.. Potom su roditelji, razrednici i ravnateljica škole izvršili svoj odabir.

Sastanku je prisustvovalo 44 roditelja, 3 razrednika i ravnateljica škole.

Travel agency Eklata dobila je 41 glas.

Većinom glasova Travel agency Eklata d.o.o. odabrana je kao organizator višednevne terenske nastave učenika osmih razreda (Šibenik, Trogir, Split) od 3. – 6. rujna 2022. godine sa smještajem učenika u Resortu Eklata Medena 3* čija cijena iznosi 1.955,00 kn.

Zagreb, 27. svibnja 2022. godine

Predsjednica povjerenstva

Barbara Bošnjak

Osnovna škola Otona Ivekovića Zagreb / Stjepana Pasanca b.b., HR-10090 Zagreb / www.os-oivekovica-zg.skole.hr / ured@os-oivekovica-zg.skole.hr