> Vijesti

Školsko igralište uredi ti, super ćeš se zabaviti 2

Autor: Andrija Gregurić, 30. 6. 2015.

Dana 20. svibnja u poslijepodnevnim satima u sklopu manifestacije Hrvatska volontira učenici volonteri 4. a, b i c razreda uređivali su školsko igralište.

U uređivanju su sudjelovali i školski domar Dubravko Miter, učiteljica Ljiljana Bartol, učitelj Ilija Nikić, volonterke VCZ-a Dunja Ravlić i Katrina Hrženjak, roditelji Zvonko Kapulica, Nives Radišić i Suzana Vrbat i socijalna pedagoginja Jadranka Bašić Parić.

Uređenje igrališta sastojalo se od sadnje jednog stabla te sadnje cvijeća u posude koje su za to predviđene. Učenici su također bojali metalne rukohvate klupa te četiri sprave za vježbanje.

Uložili smo puno truda, zato čuvajmo naše igralište! Zahvaljujemo svim našim sponzorima: roditeljima, građevinskoj tvrtki Ing-grad d.o.o. na donaciji od 800,00 kn, gospodinu i gospođi Hrženjak na donaciji stabla japanskog javora, Volonterskom centru Zagreb i OŠ Otona Ivekovića.

Osnovna škola Otona Ivekovića Zagreb / Stjepana Pasanca b.b., HR-10090 Zagreb / www.os-oivekovica-zg.skole.hr / ured@os-oivekovica-zg.skole.hr